Євроруберойд ХКП 3.5 Сланець сірий (15 кв.м)

Sweetondale
1643,70
грн.

Євроруберойд - це рулонний матеріал, який застосовується як покрівельний та гідроізоляційний матеріал. Він виготовляється шляхом нанесення бітумного в'яжучого на скловолокнисту основу з обох сторін. В'яжуче містить бітум, наповнювач (наприклад, доломіт або тальк) та полімерні модифікатори. Захисні шари, що можуть бути крупнозернистими (наприклад, сланець або асбагаль) або дрібнозернистими (наприклад, пісок), наносяться на обидві сторони матеріалу.


Є два основних види Євроруберойда з різними захисними шарами і областями застосування. Євроруберойд К має крупнозернисту посипку з одного боку і дрібнозернисту посипку з іншого. Цей вид використовується для верхнього шару покрівельного килима. Євроруберойд П має дрібнозернисту посипку з обох сторін і використовується для нижніх шарів покрівельного килима та гідроізоляції будівельних конструкцій.


Цей матеріал призначений для покрівельних робіт і гідроізоляції будівельних конструкцій. Його укладають на підготовлену основу за допомогою мастики МБКГ або бітуму БНК 90/30. Під час зберігання матеріал повинен бути захищений від атмосферних опадів.

Вид: з крихтою

Тип: підкладковий

Довжина: 15 м

Основа: склохолст