Профіль UD-27 0.45 мм 3 метри (упак. 24 шт)

СТАЛЬ
52,00
грн.
Профіль UD-27 0.45 мм 3 метри (упак. 30 шт)
Профіль UD 27 - 3 м - це зручний в застосуванні направляючий профіль, який використовується в парі з CD-профілем і є незамінним елементом при створенні різного роду підвісних гіпсокартонних конструкцій. Виріб застосовується при формуванні Ніш, укосів, арок, пристрої багаторівневих стель, стін та інших конструкцій з гіпсокартону. Даний профіль допомагає створювати досить міцні і, в той же час,легкі каркаси, які дозволяють надійно закріплювати гіпсокартонні листи і не сильно навантажують робочі підстави.

Виробляється виріб з листової оцинкованої сталі методом холодного прокату. Даний матеріал забезпечує деталь великим експлуатаційним ресурсом, надає їй хороші характеристики міцності і робить стійкою до появи корозійних процесів. Також профіль UD 27 виділяється стійкістю до деформацій, міцний на вигин і може витримувати досить великі робочі навантаження/

Виконуючи монтажні роботи при влаштуванні підвісної стелі, даний профіль закріплюється по периметру приміщення. При установці каркасів для облицювання, направляючий профіль прикріплюється до стелі і підлозі. Для кріплення виробу до несучої основи, його спинка оснащена отворами діаметром 8 мм, які розташовуються з кроком близько 250 мм.закріплюється профіль на робочій поверхні за допомогою дюбелів 6/40. У канавки вже закріпленої направляючої вставляються CD-профілю і вже безпосередньо на дані профілю кріпляться гіпсокартонні листи.

Вид: UD-27

Тип: Профіль

Товщина: 0,45 мм

Довжина: 3 м