Клей для плитки KREISEL MULTI 102 25 кг

KREISEL
166,00
грн.
Клей для плитки KREISEL MULTI 102 25 кг
Клей для плитки Kreisel MULTI 102 застосовується для приклеювання підлогової та настінної керамічної плитки, що має поглинаючу здатність більше 3%. Суміш ефективно себе показала в роботі зі стійкими до сколювання, стабільними і основами, що мають хорошу адгезію. Також його використовують зовні приміщень разом з морозостійкою плиткою, в місцях, які в результаті температурних перепадів не схильні до великої деформації облицювального покриття.
Не рекомендують цей клей використовувати для роботи з керамічним гранітом, а також приклеювати керамічну плитку до ангідритових та цементних стяжок з підігрівом підлоги. Перед початком роботи основу, на яку приклеюватимемо плитку, слід вирівняти, почистити від зайвого сміття та різних жирів, а потім поверхню потрібно загрунтувати.
Щоб приготувати суміш, що клеїть, клей для плитки Kreisel MULTI 102 поміщають в ємність, розбавляють водою відповідно до інструкцій і ретельно перемішують до однорідної маси. Потім готова суміш залишається на п'ять хвилин у спокої і знову перемішується. Не слід використовувати в роботі засохлі грудки клею, він повинен бути сухим та розсипчастим.
Готовий розчин накладаємо на сталевий шпатель та за його допомогою наносимо на основу перший тонкий шар. Потім повторюємо всі дії та наносимо більш товстий шар розчину. Шпатель при цьому слід тримати по куту 45-60 градусів до основи. Щоб не допускати пересихання розчину, не слід наносити клей на велику площу. Перевірити ефективність нанесеної суміші можна торкнувшись її пальцем, якщо вона прилипає, то можна ще працювати, якщо не прилипає, то час висихання вищий, ніж потрібно, і нанесений розчин слід усунути, а потім замінити новим.
Купити клей для плитки Kreisel MULTI 102, що зарекомендував себе, як надійна суміш для плитки, що клеїть, можна в нашому інтернет магазині за оптимальною ціною.

Вага/Об`єм: 25 кг

Тип: Керамічна плитка