Гіпсокартон KNAUF вогнесітйкий 12,5х1200х2500 мм (52 шт/п.) (Україна)

KNAUF
406,00
грн.
Гіпсокартон KNAUF вогнесітйкий 12,5*1200*2500 мм (52 шт/п.)
(Україна)
 
Гіпсокартон – практичний матеріал з дуже широким діапазоном застосування. У його складі два шари картону та гіпсовий прошарок. У відсотковому співвідношенні: гіпс (93%), картон (6%), додаткові матеріали (1%). Для досягнення максимальної щільності в гіпс додають спеціальний армуючий склад і скловолокно.
Гіпсокартонні листи відповідають ГОСТ 6266-97 та німецьким стандартам (DIN 18 180).

Галузь застосування:

Вогнестійкий гіпсокартон Knauf 12,5x1200x2500мм використовується для вогнезахисту різних будівельних сегментів, а також для зведення міжкімнатних стін, підвісних стель, облицювання нерівних поверхонь у приміщеннях з нормальним та сухим рівнем вологості.
Слід зазначити, що для забезпечення гарної тепло- та звукоізоляції рекомендується заповнювати простір між листами гіпсокартону в перегородках, базальтовою або мінеральною ватою.

Виконання робіт:

Рекомендується проводити всі роботи щодо монтажу гіпсокартону за температури навколишнього середовища не нижче +10°C. Слід застосовувати додатковий захист для очей та дихальних шляхів при монтажі та нарізанні листів. Перед початком роботи, слід очистити поверхню, що використовується від пилу, бруду та іншого сміття для забезпечення максимально якісного результату. Кріпиться на каркас за допомогою спеціальних металевих профілів або шурупів. Виїмки від шурупів рекомендується заповнювати шпаклівкою Uniflot або Fugenfuller. Стики листів проклеюються спеціальною армуючою сіткою серпянкою, після чого заповнюється тією ж шпаклівкою, що і виїмки від шурупів. Також можливий метод кріплення гіпсокартону за допомогою клею Knauf Perlfix.

Вид: Вогнестійкий

Розмір: 12,5х1200х2500 мм

Призначення: Стіновий