Мастика бітумно-каучукова Sferaizol (9 кг)

Sferaizol
689,00
грн.
Мастика бітумно-каучукова застосовується як гідроізоляційне покриття зовнішніх поверхонь різних споруд, у т. ч. мастика для покрівлі по бетонній і руберойдовій рулонній основі.
Каучукова мастика та її основне застосування – гідроізоляція будівель житлового, промислового та іншого призначення при будівництві та ремонті, включаючи ремонт непридатного старого покрівельного покриття, гідроізоляція фундаментів, стін, цоколів із бетону та цегли. Можливе використання мастики для антикорозійного захисту резервуарів, газопроводів, нафтопроводів, водопроводів, різних труб, з'єднань та інших металевих конструкцій від атмосферного впливу (зовнішній захист). ). Мастика холодного затвердіння, готова до застосування, не вимагає попереднього підігріву та обов'язкового розведення розчинником, оскільки дуже проста та універсальна у застосуванні.
Температурний режим експлуатації мастики від -50 до +80°С.
Нанесення: Нанести на попередньо очищену поверхню при температурі навколишнього середовища від -15 до +40°С.
Кількість шарів, що рекомендується, - 1-2 в залежності від поставленого завдання. Витрата мастики: на 1 шар – 1,5 – 2 кг/м. кв. на 2 шари – 2-3 кг. Не вимагає розведення, але можливе розведення одним із розчинників: уайт-спірит, сольвент, бензин.

Вид: Мастика