Фарба-грунт 10л Polimin АС-3

POLIMIN
670,00
грн.
ПОЛІМІН АС-3 Фарба-грунт акрилова адгезійна з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками. Призначена для підготовки основи під подальші роботи і для зміцнення цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок, бетону, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП і OSB перед нанесенням звичайних і декоративних штукатурок, шпаклівок, структурних фарб. Застосовується всередині і зовні приміщення.
Використовується при обробці стін, стель і фасадів, з високими і помірними навантаженнями в процесі експлуатації, всередині і зовні житлових будинків, торгових, промислових, складських та інших приміщень. Застосовується для покриття тимчасової консервації фасадних поверхонь в зимовий період на термін до 6 місяців.
Грунтовку має білий колір, але може бути пофарбована в світлі і пастельні тони. Полімін АС-3 Фарба-грунт екологічно безпечна і може застосовуватися в усіх видах приміщень, в тому числі і в житлових.
Основне призначення грунтовки - створення покриття з високим ступенем адгезії під нанесення шпаклівки, штукатурки, фарби або іншого оздоблювального матеріалу. Виконує роль несучого шару і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, що вкрай важливо для рівномірного фарбування.

Вага/Об`єм: 10 л

Тип: Фарба-грунт