Пластифікатор для бетону 1л Coral Master Silk

Coral
48,50
грн.
Пластифікатор для бетону "Coral" MasterSilk (1 л) застосовується в цементних розчинах з метою надання їм в'яжучих та еластичних характеристик. Використання добавки у процесі приготування розчину прискорює затвердіння бетону. При цьому здатна збільшувати термін загусання при тривалому транспортуванні. Завдяки особливостям складу забезпечує зручну роботу при формуванні бетонної підлоги та стяжок. З такою добавкою цементна суміш стає текучою та пластичною, завдяки цьому з нею зручно та легко працювати. Має широке використання при виконанні ремонтних та будівельних робіт.
Із застосуванням добавки можна обійтися без додавання зайвої води до будівельного розчину. Це дозволить значно покращити міцність готової стяжки, знижує ризик її розтріскування при висиханні. Пластифікатор для бетону від виробника "Coral" дозволяє отримувати литі бетонні суміші без розшарування та водовідділення.
За допомогою такої добавки можна отримати пластичну рухому суміш при найбільш оптимальному співвідношенні води та цементу для приготування розчину. Введення до складу дозволяє зменшити кількість необхідної для збереження рухливості затвору. Стане найкращим вибором ефективна в процесі приготування будівельних розчинів для виконання штукатурних та кладочних завдань.

Вид: Зміцнювальний

Вага/Об`єм: 1 л

Тип: Пластифікатор